Štátne zástavy a vlajky

V ponuke je  5  položiek.

Technický popis


Základné údaje:


Rozmery:  • 80 x 120 cm

  • 100 x 150 cm

  • 150 x 225 cm

  • ostatné rozmery podľa požiadaviek zákazníka


Uvedené rozmery sa môžu mierne líšiť od skutočných rozmerov konkrétneho výrobku.


Rozdiely v týchto rozmeroch nemôžu byť dôvodom na reklamáciu.


Forma vyhotovenia, používanie zástav a vlajok:
Štátne zástavy a vlajky môžu byť vyhotovené tromi spôsobmi:


1. zošívané zástavy a vlajky 
2. zošívané zástavy a vlajky v kombinácií so sublimačnou tlačou /zložité a komplikované tvary, erby a pod./ 
3. zástavy a vlajky vyhotovené formou digitálnej sublimačnej tlače


Uchytenie zástav a vlajok o žrď je prostredníctvom tunelu, karabiniek alebo v ich kombinácii, formou karabiniek a tyče a taktiež nanitovaním kovových očiek uchytením uškami z popruhuk Sú vyrobené zo 100%-ného polyestéru /gabardén, satén a pod./ Charakteristickou črtou je dlhá životnosť, nelámavosť a dobrá poddajnosť. Používajú sa v exteriéri aj v interiéri. Uvedená forma výroby /strojové zošívanie/ zaručuje dlhšiu životnosť výrobku a taktiež jeho originalitu. Zástavy a vlajky je možné v prípade potreby žehliť aj prať.


Využitie zástav a vlajok:
Štátne zástavy a vlajky sa využívajú ako symbol štátu, ako vývesky do zasadacích miestností, na budovy obecných, mestských úradov, ambasád, hotelov, penziónov, pri oslavách štátnych sviatkov, na medzištátnych pracovných návštevách, výstavách, koncertoch, na športových podujatiach, pri rôznych slávnostných a iných príležitostiach.


 


ČO JE VLAJKA A ČO ZÁSTAVA?
1 - tunel alebo karabinky
2 - tunel alebo karabinky
3 - karabinky + tyč
4 - tunel alebo karabinky
5 - karabínky + tunel


 


Sú vyrobené zo 100%-ného polyestéru, látka gabardén. Charakteristickou črtou je dlhá životnosť, nelámavosť a dobrá poddajnosť. Používajú sa v exteriéri aj v interiéri. Uvedená forma výroby /strojové zošívanie/ zaručuje dlhšiu životnosť výrobku a taktiež jeho originalitu. Zástavy a vlajky je možné v prípade potreby žehliť aj prať. Štátne zástavy a vlajky môžu byť vyhotovené tromi spôsobmi: 1. zošívané zástavy a vlajky 2. zošívané zástavy a vlajky v kombinácií so sublimačnou tlačou /zložité a komplikované tvary, erby a pod./ 3. zástavy a vlajky vyhotovené formou digitálnej sublimačnej tlače Uchytenie zástav a vlajok o žrď je prostredníctvom tunelu, karabiniek alebo v ich kombinácii, formou karabiniek a tyče a taktiež nanitovaním kovových očiek a uchytením uškami z popruhu. Štátne zástavy a vlajky sa využívajú ako symbol štátu, ako vývesky do zasadacích miestností, na budovy obecných, mestských úradov, ambasád, hotelov, penziónov, pri oslavách štátnych sviatkov, na medzištátnych pracovných návštevách, výstavách, koncertoch, na športových podujatiach, pri rôznych slávnostných a iných príležitostiach.